Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!

Yükleme Rampaları

Menteşeli veya teleskopik lipli yükleme rampaları

Oksis yükleme rampaları, farklı araçlar ve yükleme alanları arasındaki yükseklik farkını tam olarak dengelemek için tasarlanmış çözümlerdir. Bu sayede yük tek bir yatay hareketle araca yüklenebilir veya araçtan dışarı çıkarılabilir.
Bükülme dayanımlı çelik platform konstrüksiyonu, eşit olmayan yük dağılımında bile aracın yan eğimini sorunsuz dengeler.
İki kaldırma silindirli ve bir lip silindirli güvenilir hidrolik donanım tüm durumların üstesinden gelebilir, kolay kullanılabilir ve en önemlisi güvenlidir. Kaldırma silindirlerinde otomatik acil durdurma valfleri mevcuttur. Bu sistem yükleme rampasını çok hızlı bir şekilde emniyete alır. Bu, örneğin, aracın henüz yük platformda olmasına rağmen erken hareketi halinde önemlidir.
Oksis, verimli yükleme ve boşaltma için her yükleme durumuna yönelik doğru çözümü sunar. Oksis satış ekibinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.


Yanaşma Körükleri

Yanaşma körükleri - çepeçevre korunma

Oksis yanaşma körükleri, yüklenecek malları dış hava koşullarına karşı korur; enerji tasarrufu sağlar; hava akımını ve böylece hastalığa bağlı personel kaybını engeller. Yükleme rampası ile kombine edildiğinde kompleks kanopi ve rampa setlerine gerek kalmaz.

Oksis branda yanaşma körükleri, tüm araç boylarıyla uyum sağlar. Galvanizli, içe bastırılabilen şasi üzerine monte edilmiş yüksek kaliteli alınlık brandaları ve yan brandalar sağlam, esnek ve yırtılmaya dayanıklı bir konstrüksiyon oluşturur. Branda ve çerçeve elemanları kolay montaja uygun şekilde ayrı parçalar olarak üretilir. Bu şekilde yenilemeler de kolay ve düşük maliyetli olur. Özel uygulamalar için şişirilebilir yanaşma körükleri ve yastık tip yanaşma körükleri kapsamlı ürün yelpazesini tamamlar.


Yükleme Kabinleri

Yükleme Kabinleri - çepeçevre korunma

Doğrudan bina önüne monte edilen yükleme kabinleri sayesinde depo dış duvarlarına kadar tamamen kullanılabilir. Depolar iç rampaların kurulumu için uygun olmadığında veya rampa çukuru açmak mümkün olmadığında, Hörmann yükleme kabinleri daima iyi seçimdir.

Komple bir yükleme kabini, yükleme rampalı platform, duvar ve tavan kaplaması ve yanaşma körüklü yükleme açıklığından oluşmaktadır.

Isı yalıtımlı Oksis endüstriyel kapılarla bağlantılı yükleme kabinleri, özellikle sıcaklığa karşı hassas malların yükleme işlemleri için tavsiye edilir.
Yükleme kabini kullanımında araçlar sadece 90°'lik açıyla yanaşmak zorunda kalmadan, daha düşük açılar ile de binaya yanaşabilir. Yükleme kabinleri tek gövde veya yanyana sıralı sistem olarak da kurulabilir.

Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Otomatik Kapı Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image