Ostim Mahallesi 1232 Cad. No:109 0 (850) 495 05 05 info@oksisotomatikkapi.com
Image
Otomatik Kapı Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA

Telefon
0850 495 05 05

Whatsapp
0530 900 30 04

E-Posta
info@oksisotomatikkapi.com

Bizi Takip Edin!
Siz <span style=Değerli Müşterilerimize
Endüstriyel Çözümler Sunuyoruz">

Siz Değerli Müşterilerimize
Endüstriyel Çözümler Sunuyoruz

Oksis otomatik kapı olarak yıllardır fotoselli kapı ve kepenk sistemleri yapmamızın
verdiği tecrübe ve güven ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.
Detaylar
<span style=Dünya'nın
Heryerindeyiz!">

Dünya'nın
Heryerindeyiz!

25 yıllık tecrübemizle Dünyanın her yerinde otomatik kapı sistemleri
hizmeti sunmaktayız. Hangi ülkede hangi şehirde olursanız olun aradığınız
otomatik kapı sistemleri için doğru adrestesiniz!
Detaylar
Image

KURUMSALOksis Otomatik Kapı Sistemleri

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri güçlü ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı güven ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ve ekonomik geniş ürün yelpazesi ile üretim, montaj ve teknik servis olarak hizmet vermektedir.

Hedefimiz bulunduğumuz sektörde doğru adımlarla kaliteli ürün ve satış sonrası teknik destekle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktır.

ImageUluslararası Standartlara Uygun Yüksek Kalite Kontrolü

Otomatik Kapı Sistemleri alanında ürettiğimiz bütün ürünler ISO 9001 uluslarası kalite sistem sertikasına sahiptir. Yerli üretim en kaliteli Otomatik Kapı Sistemleri için doğru yerdesiniz.

Hizmetlerimiz

Oksis otomatik kapı fotoselli otomatik kayar kapı, cam kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur sistemleri üretir ve montaj yapar.
Ayrıca alüminyum doğrama sistemleri geliştirerek katlanır cam, kış bahçesi, cam balkon gibi sistemlerde geliştirir.
Endüstriyel Kapılar

Endüstriyel Kapılar

Fabrika, depo ve otopark girişleri için tasarlanmıştır.  Seksiyonel kapı aynı zamanda malzeme ve araç giriş çıkış noktalarında kullanılmaktadır.
Asma Kapı Sistemleri

Asma Kapı Sistemleri

Yere sabitlenmiş iki takım özel imal edilmiş tekerlek grubu, kılavuz ray ve denge tekerlekleri arasında hareket ederek, zeminle hiçbir teması bulunmayan kayar kapı sistemidir.
Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

Panjur sistemleri, kullanıldığı yapılarda oldukça etkili görüntülerin ortaya çıkmasını sağlar. Hem estetik görüntüsü hem de işlevsel özellikleri ile çok fazla tercih edilir.
Fotoselli Teleskopik Kapı Sistemleri

Fotoselli Teleskopik Kapı Sistemleri

Emniyet fotoseli aynı zamanda kapıya ismini vermiştir. Radar ışığa karşı hassas dirençlerden oluştuğu için harekete duyarlı sensörleri sayesinde gelen kişiyi algılar ve hareket komutunu kapıya iletir.
Yükleme Sistemleri

Yükleme Sistemleri

Oksis Otomatik Kapı, yükleme rampaları, farklı araçlar ve yükleme alanları arasındaki yükseklik farkını tam olarak dengelemek için tasarlanmış çözümlerdir.
Bahçe Kapısı ve Otomasyon Sistemleri

Bahçe Kapısı ve Otomasyon Sistemleri

Villanızda çevre düzenlemenizle bütünleşen yana kayar bahçe kapınızı otomatik olarak açabileceksiniz. Böylece estetikten vazgeçmeden konforu da yaşamaya devam edebileceksiniz.
Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri, 2 metreden 6 metreye kadar uzunluğa sahip olabilmektedir. Hızları ise, bölgenin ve araç trafiğinin sirkülasyonuna göre ayarlanabilmektedir.
Road Blocer ve Mantar Bariyer Sistemleri

Road Blocer ve Mantar Bariyer Sistemleri

Emniyet fotoseli ve manyetik loop dedektörü bağlantısı mümkün olmakla birlikte araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapanma sistemi ile zaman ayarlı olarak kapatılabilmektedir.
Garaj Kapıları

Garaj Kapıları

Otomatik Garaj Kapıları aklınıza gelebilecek her alana, profesyonellik katar. Bu sistem; evleri, siteleri, fabrikaları, AVM gibi yerleri uzun seneler boyu korur.
Kepenk Sistemleri

Kepenk Sistemleri

Firma güvenliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Mini pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizi de sergilemeye devam edebilmektedir.
Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapı Sistemleri

Her Türlü Geçiş Sistemleri İçin Son Derece Uygun Bir Kapı Sistemidir. Dış Mekân İle İç Mekan Arasında Isı Dengesini Sağlayan Bir Sistem Olduğu İçin Tercih Sebebidir.
Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik Kapı Sistemleri

Hermetik kapı, otomatik kapı sistemleri çeşitlerindendir. Fotoselli kapı sistemleri arasında yer alan hermetik kapı, kayar kapı modelleri arasındadır. Kelime anlamı ile hermetik, “sızdırmaz” anlamında kullanılmaktadır.
Profesyonel Kadro

Profesyonel Kadro

Takım ruhunu benimsemiş, her biri konusunda uzman, özveriyle çalışan personelimiz, kalitemizin temelidir.
Zamanında Teslimat

Zamanında Teslimat

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışmalarımız ve sunduğumuz hizmettir. Başladığımız işi zamanında teslim ederiz.
Kalite Belgeleri

Kalite Belgeleri

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmekte ve sürekli iyileştirmekteyiz.
Image
Otomatik Kapı Sistemleri
Ostim Mahallesi 1232. Cadde No:109
Yenimahalle/ANKARA


0850 495 05 05

0530 900 30 04

Neden Oksis Otomatik Kapı Sistemleri?

2008'den günümüze Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe öncü marka Oksis Otomatik Kapı Sistemleri; Ankara'da 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerine daima en iyi ürün ve en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, tüm Türkiye’de ürün satışı ve montajlı anahtar teslimi hizmetlerini sunan, hali hazırda ihraçatçı kimliği ile Avrupa menşeli ürünlerle müşterilerine hizmet sunmaya devam eden dinamik yapıya sahip bir kuruluştur.

Satışa verdiği önemi satış sonrası hizmete de aktarmayı başaran Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, Ülkemizin genel olarak otomatik kapı sektöründe uluslararası rekabetteki yeri almasına öncülük ederek, sanayinin gelişmesine katkıda bulunarak üretim artışını sağlamaktadır.

Mesleki tecrübesiyle müşterilerine daima kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen ve aldığı ISO 9001:2015 kalite belgesi ile bunu belgeleyen Oksis Otomatik Kapı Sistemleri, günden güne genişleyen güçlü kadrosuyla uluslararası projelerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Ülkemizdeki imalat sahalarımızdaki her türlü mimari projelere özel üretimlerimiz, deneyimli teknik ekibimiz, kalite belgelerimiz ve dünya standartlarına eş değer ürün performansı ile Avrupa pazarlarında da tercih edilen bir marka olmuştur.

Image
Image
Image
Image
Image
Image